Volvo Sporta Centrs
+371 257 222 68

Par skolu

PAR MUMS

Vecāki, kuri ir ieinteresēti sava bērna hekejspēles attīstībā, saprot, ka ar nodarbībām uz ledus vien ir par maz, lai bērns attīstītos vispusīgi.Kad uz laukuma trenējas 15-20 audzēkņu, treneris savu uzmanību reāli var veltīt 3-4minūtes katram. Visi komandas spēlētāji izpilda vienus un tos pašus vingrinājumus.Tāpat notiek "sausajos" treniņos. Taču bērni ir dažādi, un pieejai jābūt atbilstošai. Katram bērnam var būt atšķirīga domāšana, atšķirīgs fiziskās attīstības līmenis, spēles iemaņas, spēja uztvert treniņa procesu. Tādēļ vecākiem ir iespēja, un pat ļoti vēlams, papildus  nodarbībām un dienas nometnēm spēles tehnikas uzlabošanai. Ieteiktajos treniņos bērns gūst papildus iemaņas, kā arī ieteikumus un pamācības no pieredzējuša trenera. Taču neskatoties uz to rodas daudz jautājumu.

Cik un kādas nodarbības ir nepieciešamas bērnam? Tieši kādās niansēs, elementos japiestrādā, lai gūtu panākumus|? Kas spēlē izdodas, kas neizdodas? Cik efektīvs ir treniņa laiks? Cik ātri un cik stabili progresē spēlētājs? Vai nav veselības riski treniņu pārslodzes dēļ? Kā apvienot hokeja treniņus un tajā pašā laikā iegūt kvalitatīvu izglītību skolā? Kā optimāli sadalīt bērna laiku un spēku treniņiem un mācībām?

Starptautiskās Hokeja skolas koncepcija.

Lai risinātu augstāk minētos jautājumus IHSkola piedāvā sistemātisku nodarbību kompleksu, un tajā pašā laikā, individuālu pieeju treniņa procesuorganizācijai katram bērnam personīgi.

Būtiskākie risinājumi:

Katram audzēknim mūsu skolā tiek ieviesta personas karte, kurā tiek atzīmēti iestāšanās rezultāti, vājās un stiprās puses analīze, trenera rekomendācijas, mērķi, kuri jāsasniedz noteiktā laika posmā. Pirms treniņu uzsākšanas ir sporta ārsta vizīte. Lai sasniegtu izvēlēto mērķi, tiek izstrādāts komplekss treniņu plāns, ņemot vērā bērna esošās slodzes skolā un ģimenes finansiālo stāvokli. Noteiktos termiņos notiek atkārtota audzēkņa testēšana, kuras rezultātā redzmi uzlabojumi, vai arī nespēja progresēt nospraustajos laika mērķos.Ja nepieciešams, tad treniņu programma tiek korektēta. Ziņas par audzēkni ir pieejamas gan vecākiem, gan trenerim, kas sniedz objektīvu viedokli par mūsu skolas treniņu efektivitāti. Šie testa rezultāti var būt noderīgi, lai izstrādātu uztura režīmu un nodarbībām mājās.

Inovatīva infrastruktūra un treniņu procesa  izstrāde līdz izcilībai. Mūsu skolā ir pieejama infrastruktūra, kurai nav analoga Baltijas valstīs.

A) Treniņu laukums ar sintētiskā ledus klājumu.

B) HDTS trenažieris "Celiņš" slidošanas un ripas vadības iemaņu attīstīšanai.

C) Specializēti aprīkota, hokejistiem paredzēta trenažieru zāle.

D) Trenažieris vārtsargiem Pucco 30 (ložmetējs)

E) Kontrolējošs - mēraprīkojums (radars, kurš mēra ripas ātrumu metienā, videoierakstu kamera, lāzernorādes)

Mūsu skola ir ne tikai vieta, kur progresēt jaunajiem sportistiem. Mūsu treneri uzmanīgi seko mūsdienu hokejspēles tendencēm dažādās pasaules valstīs, apgūst jaunas sportistu sagatavošanas metodes un pastāvīgi paaugstina savu kvalifikāciju.

Pasākumi un akcijas

Events description

Pērc 10 reizes un ietaupi 120 Eur

07.05.2017

Pavadiet pavasara brīvlaiku ar mums!

20.02.2017

Atvērts pieraksts uz pavasara nometni Hokejistiem!

Pakalpojumi

• Nūjas pārvaldīšanas tehnika

• Tehnika "SLIDOŠANA"

• Funkcionālā apmācība

Treniņš funkcionālā sporta zālē

• Kā pieteikties

IHS darbības un attīstības plāns

Ziņas

Seko mūsu jaunumiem un akcijām!

Aicinam pievienoties spēlētājus komandai 2003

Komandas 03 atlases treniņi